Aerohive WiFi - tai, ką privalo turėti visos šiuolaikinės įmonės

Paskelbė audra Laikas 10:17 AM Data Dec 28, 2018

Bendrinti:


wifi.png

WiFi. Ko gero, 99% jaunų žmonių žino kas tai yra ir ką tai reiškia. Kaip ir 100% žmonių iš informacinių technologijų srities. Sutikite, tie laikai, kada buvo įprasta klausti „yra WiFi ar ne?“ - jau praeitis. Dabar dažniau išgirsi klausimą „geras čia WiFi?“. Nemažam skaičiui vietų šis klausimas labai nepatinka. Kodėl? Nes kažkada svarbiausia buvo tiesiog turėti WiFi padengimą. Nebuvo svarbu kokybė, realus pralaidumas, patikimumas. Nebuvo ir daug duomenų, audio ir video failų, nebuvo ir tiek besijungiančių. Faktas - WiFi tampa pagrindine tinklo technologija.

new-aerohive.jpg

Visi svajojantys apie gerą WiFi arba savo turimo WiFi ūkio atnaujinimą, turėtų rimtai panagrinėti Aerohive pasiūlą. Tikrai? O kodėl ne kito gamintojo?

Pirmiausiai dėl Aerohive dirbusių, dirbančių arba bendradarbiaujančių žmonių. Aerohive atsirado dėka senų WiFi „vilkų“ su labai rimtu žinių bagažu. Tokie vardai kaip Akin, Coleman, Parsons ar Harkins turėtų būti labai gerai pažįstami besidomintiems WiFi. O kur dar Matthew Gast, mano nuomone, vienos iš geriausių knygų apie WiFi - „802.11 Wireless Networks, The Definitive Guide“, leidykla O'Reilly, 2005 metai - autorius.

Aerohives-New-APs-802-11ax.png

Antra priežastis - išskirtinės kokybės geležis. Aerohive naudoja tik savo suprojektuotus ir pagamintus įrenginius, perėjusius griežtą kokybės patikrą. Sugedęs Aerohive įrenginys - labai retas ir išskirtinis įvykis. Gal todėl Aerohive suteikia savo belaidės prieigos taškams garantiją kol naudosite įrenginį!

Dashboard.jpg

Trečias naudingas dalykas pas Aerohive - unifikuotas ir dirbtinį intelektą naudojantis debesijos valdymas „HiveManager“. Belaidės prieigos taškai dirba autonomiškai, be centrinio kontrolerio. Geba patys save sukonfiguruoti, patys prisitaiko prie esamų sąlygų, patys geba išspręsti sujungimo problemas. Programiškai valdomus įrenginius, kaip ir debesijos valdymą „HiveManager“ lengva naujinti, lengva įdiegti papildomų funkcijų ar galimybių. Be abejo, yra galimybė debesijos valdymą „HiveManager“ įsidiegti lokaliai, vidiniame įmonės tinkle („HiveManager On-Premises“) arba sukurti savo privatų debesį („HiveManager Private Cloud“).

connect.jpg

Neįtikinome? Gal padės apsispręsti tai, kad paprastam naudojimui Aerohive belaidės prieigos taškus su debesijos valdymu „HiveManager Connect“ galite nusipirkti be metinio palaikymo mokesčio! Taip, Jūs supratote teisingai. Sumokate tik už belaidės prieigos tašką, o debesijos valdymą „HiveManager Connect“ gaunate nemokamai. Aišku, valdymas yra supaprastintas. Bet nėra ko bijoti. Jeigu pajusite, kad Jums reikia daugiau funkcijų - tiesiog nusipirksite metinį, arba 3 ar 5 metų, o gal net 10 (dešimties!) metų palaikymą pilnai valdymo versijai „HiveManager Select“. Tada galėsite naudotis visomis „HiveManager“ funkcijomis.

atom-ap30.png

Kokios kainos? Tikrai pigiau nei tokio pat lygio Cisco, Aruba ir pan. sprendimai. Pvz., mažo verslo labai pamėgtas „Aerohive Radio access point ATOM AP30 WiFi“ kainuoja 290,00€ su PVM. Tačiau pagrindinis šio belaidės prieigos taško privalumas - elementarus diegimas. Teisiog jungiate tiesiai į elektros lizdą, nustatote ką reikia debesijos valdyme ir viskas. Valdymą pradiniam belaidės prieigos taško (bet kokio jų kiekio!) nustatymui ir priežiūrai Jūs gaunate NEMOKAMAI. Beje, „Aerohive Radio access point ATOM AP30 WiFi“ praverčia ir didelėms įmonėms. Labai dažnai jis naudojamas kaip WiFi išplėtėjas. Kartais prisireikia WiFi tinklo ten, kur jo nėra. Tuomet tiesiog atsinešate AP30, įjungiate į elekros lizdą ir WiFi yra! AP30 geba susirasti gretimą Aerohive belaidės prieigos tašką ir paimti iš jo automatiškai visus reikiamus darbui nustatymus. Tas pats ir su situacija, kai kažkurioje vietoje esamas belaidės prieigos taškas gali nesusitvarkyti su klientų kiekiu (vyksta didesnė nei įprastai konferencija ir pan.). Tiesiog įjungi į elektros lizdus kelis AP30 ir problema išspręsta!

Sudomino? Kreipkitės Jums patogia forma į mus, Aerohive partnerius.