Antivirusinių programų testai

Paskelbė audra Laikas 11:32 AM Data Nov 15, 2016

Bendrinti:


Nepriklausomas tyrimų institutas „AV-Comparatives“ sistemingai tikrina saugumo programinę įrangą. Žiūrima, ar tai ką teigia antivirusinių programų gamintojai, atitinka tikrovę ir kokio lygio apsaugą konkretūs gaminiai iš tikrųjų siūlo.
Paskutiniuose publikuotuose testuose Avira vėl pasirodė puikiai. Realios apsaugos (Real-World Protection) teste „Avira Antivirus Pro“ antivirusinė programa pademonstravo 100% aptikimo lygį ir nepadarė jokios klaidos.


Failų aptikimo (File Detection) teste „Avira Antivirus Pro“ antivirusinė programa užtikrintai aptiko 122856 kenkėjiškų programų pavyzdžius ir surinko 99,9% balų rodydama tik 3 neteisingus pavojaus signalus. Už tai Avira antivirusinė gavo aukščiausią „Advanced+“ įvertinimą.

Kenkėjiškų programų šalinimo (Malware Removal) teste „Avira Antivirus Pro“ antivirusinė programa taip pat gavo aukščiausią „Advanced+“ įvertinimą ir pateko į rekomenduojamų antivirusinių produktų, kurie sėkmingai pašalina kenkėjiškas programas iš užkrėstų sistemų, sąrašą.


Verta pažymėti, kad iš visų geriausius rezultatus pasiekusių antivirusinių programų „Avira Antivirus Pro“ turi mažiausią kainą.