Straipsnių serija - Aerohive. Pristatymas, valdymo architektūra.

Paskelbė audra Laikas 10:17 AM Data Apr 15, 2019

Bendrinti:


new-aerohive.jpg

Aerohive naudoja debesijos valdymą,  besimokančias sistemas ir dirbtinį intelektą radikaliam tinklų ir prieigos prie jų supaprastinimui ir apaugojimui. Debesija valdomos WiFi, komutacijos, maršruto parinkimo ir saugos technologijos suteikia neprilygstamą lankstumą tinklų diegimui, valdymui ir licencijavimui. Turėdami naujovišką valdymą Aerohive užtikrina nuolatinį ir spartų naujovių diegimą, lengvą pramonės iššūkių sprendimą, leidžiantį klientams pagalvoti ir apie tai, kas atrodo neįmanoma.
Mūsų naujovės ir pasaulinis debesijos tinklas iš esmės supaprastina tinklų prieigą >30 tūkstančių klientų ir >10 milijonų kasdienių vartotojų.

aerohive-no-1.jpg

Aerohive debesijos valdymo architektūra naudoja naujausius kūrimo ir vykdymo įrankius. Tai yra šiuolaikinė arba dažnai vadinama 3-osios kartos debesija, turinti API ir mikroservisus sprendimams, plėtimui, patikimumui, programavimui ir saugumui (ISO 27001, GDPR, PCI), su sava besimokančia sistema ir dirbtiniu intelektu. Aerohive įrodė, kad vykdydama greitą naujovių diegimą kartu užtikrina nepertraukiamo diegimo modelį. Aerohive pasiekė ir palaiko nuolatinį tinklų debesijos valdymą JAV, Brazilijoje, Airijoje, Nyderlanduose, Švedijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Indijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

aerohivearchitecture.jpg

Sudomino? Kreipkitės Jums patogia forma į mus, Aerohive partnerius.